Krediler

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2024

Borç kapatma kredisi veren bankalar 2024 yılında çok fazla araştırılıyor. 2024 yılında bankaların borç kapatma kredisi faiz oranları ve geri ödeme tutarları açıklandı.

Borç miktarı ne olursa olsun, borçların artması tüketiciler için karmaşık bir soruna dönüşebilir. Bununla birlikte, bankalar her ihtiyaca karşı borç kapatma kredisi sunar.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2024

Tüketiciler borçlarını kapatmak için borç kapatma kredisi kullanabilir. Borç kapatma kredisi kullanan müşteriler, çeşitli bankalara olan borçlarından anında kurtulabilir. Sonrasında tek bir bankaya borçlu olur ve ayda sadece bir taksit ödemelidir. Tüm borçların birleşmesi olarak kısaltılabilir.

Borç Kapatma Kredisine Kimler Başvurabilir?

Eğer borçlarınız düzenli olarak çok sayıda farklı bankaya ödeniyorsa, hesaplarınız zamanla birbirine karışması muhtemeldir. Çalıştığınız bankalardan biri, diğer bankalara olan borçlarınızı kapatabileceğiniz kadar kredi verir. Bu, hesapların karışmasına yol açan bir önlemdir. Borç kapatma kredisi almak isteyen kimlerdir?

Bankalara borcu olan herkes borç kapatma kredisine başvurabilir. Bununla birlikte, bankalar her başvuruyu kabul edemez. Başvuru için gerekli şartları karşılayan adayların başvuruları kabul edilir. Ön değerlendirme süreci, başvurunun yapıldığı kanala göre değişebilir. Tüketici, başvuru sonucunu en fazla birkaç gün içinde alır.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

ING, %3,49 faiz oranıyla kredi borç transferi sağlar. Borçlarınız arasında sıkıştığınız anda, ING faiz oranlarıyla yanınızda.

ING’ye borç taşıyanlar, %3,49 faiz oranlı kredilerimize başvurarak diğer bankalara olan borçlarını kapatabilirler.

Kredi kampanyamız için dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadardır ve 3 ila 36 ay vadeler arasında geçerlidir.

Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %3,49’dan %8,99’a kadar değişmektedir ve ödeme performansınıza göre değişir.

Müşterimizseniz, ING Mobil, ING İnternet Şubesi ve ing.com.tr “Hemen Başvur”dan kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Müşterimiz değilseniz, kredinizin onaylanmasının ardından evraklarınızı kurye aracılığıyla tamamlayıp kredinizi kullanmak için şubeye gitmeden evraklarınızı tamamlayabilirsiniz.

3 aylık bir erteleme kampanyası, 36 aylık bir vadeye kadar kullanılabilir. 36 aylık seçenek, 3 aylık bir erteleme ile 33 aylık bir ödeme planı sağlar. Kampanya 31 Ocak 2024’e kadar geçerlidir.

Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi nakit iade özelliği, ING Kredi Noktası’ndan yapılan alışverişler için kullanılan kredilerde başka koşullara tabidir.

İlk kredi kullanımı, 50.000 TL altı krediler için avantajlı faiz oranlarını yansıtır. Kampanya boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı vadeye göre değişmekte ve %3,54’ten başlamaktadır.

Bu faiz oranı, nakit iade işlemleri için kullanılır. Kampanya boyunca banka, bu gösterge faiz oranını her zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

Sigortalı tekliflerde %3,49’dan başlayan faiz oranları, KKB skoru 1850 ve üstü olan müşteriler için faydalıdır. Faiz oranları 3.000-50.000 TL arasında değişen tutarlar için 3 ila 36 aylık bir vadede geçerlidir. ING müşterisi olmayanlar, şubeye gitmeden kurye ile kimlik teyit edebilir. ING, uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkını saklı tutar.

2024 Yılında Garanti Bankası’ndan Borç Kapatma Kredisi

Ayrıcalıklı borç transferi faiz oranları ile Garanti BBVA’da birden fazla bireysel ihtiyaç kredinizi birleştirebilir ve ödemelerinizi 36 aya varan vade seçenekleriyle kolayca yapabilirsiniz. Borç transferi kredisi için dosya masrafı ödemenize ek olarak, ödeme yapmanıza gerek yok.

Borç transfer kredisi kampanyası, 3 ila 36 aylık bir vade seçeneği sunar. Borç kapatma kredisi hesaplama işlemleri, kullanılan kredi tutarı ve vade süresine göre değişen faiz oranları üzerinden yapılmaktadır. Bu kampanya, mevcut kredilerinizin vadelerini uzatabileceğiniz ve aylık ödeme tutarlarını düşürerek bütçenizi rahatlatabileceğiniz bir fırsattır.

Bankamızdan bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak için, çalışan, emekli ve kira geliri sahiplerine 36 ay vade sunulmaktadır. Şahıs firması veya firma ortağı geliri olan müşterilerimize ise 36 ay vade sunulmaktadır. Ticari amaçlı ihtiyaç kredileri 36 ay sürer.

16 Eylül 2021 itibarıyla, 50.000 TL ve altındaki ihtiyaç kredileri için 36 ay, 50.000 TL ila 100.000 TL arasındaki ihtiyaç kredileri için 24 ay ve 100.000 TL ve üzeri ihtiyaç kredileri için 12 ay vade limiti uygulanır.

2024 Yapı Kredisi Borçlarını Kapatma Kredisi

Yapı Kredi’nin Borç Transfer Kredisi ile kredilerinizi tek bir kredi altında rahat rahat ödeyin!

Borç Transfer Kredisi ile başka bankalardaki açık kredilerinizi Yapı Kredi’ye taşıyın ve ödemelerinizi kolaylıkla yapın.

Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı adımından Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nde işleminizi başlatabilirsiniz. Şifre Al/Şifre Unuttum menüsünden yeni bir şifre alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu